Автоцентр «Hyundai» на Городоцькій
23.06.2015

Чудові новини для шанувальників бренду «Hyundai». У Львові відновив свою діяльність автоцентр «Hyundai на Городоцькій». Оновлений автоцентр пропонує клієнтам весь спектр послуг: продаж автомобілів усього модельного ряду «Hyundai», обмін старого авто на нове за програмою «trade-in», гарантійне та сервісне обслуговування (в тому числі кузовно-малярні роботи), продаж запчастин та комплектуючих для «залізних коней».

Сервісний центр пропонує свої послуги за найвигіднішими цінами. Ще однією перевагою сервісного центру «Hyundai на Городоцькій» є можливість перебування клієнта поруч зі своїм авто під час проведення робіт: спостерігати за роботою майстрів, отримувати пояснення щодо дій, а також інформацію про загальний стан автомобіля.

Ознайомитись і порівняти вартість проходження ТО.


Для майбутніх покупців автомобілів та клієнтів сервісного центру з нагоди відкриття чекають приємні і корисні подарунки.

Автоцентр «Hyundai на Городоцькій» : м. Львів, вул. Городоцька, 282А, телефон (032) 295-22-33, сервісний центр (032) 295-22-55.

  Діючі акції
  20.07.2015
  Вартість ТО автомобілів HYUNDAI
  Порівняйте вартість ТО автомобілів HYUNDAI і зробіть свій вибір.
  15.07.2015
  TRADE-IN: обміняй старе авто на нове!
  Якщо у Вас вже є автомобіль і Ви хочете поміняти його на новий HYUNDAI від автосалону на Городоцькій, 282а, програма трейд-ін допоможе Вам здійснити це бажання, відгороджуючи Вас від зайвого клопоту, трати нервів, часу і грошей.
  16.01.2015
  Знижка 20% на послуги з заміни запчастин
  Заміна запчастин зі знижкою 20% за послуги за умови придбання запасних частин в сервісному центрі ПАТ "Львів-Авто"