Автоцентр «Hyundai» на Городоцькій
09.04.2013

 Чудові новини для шанувальників бренду «Hyundai». У Львові, на вулиці Городоцькій, 282а відкрито нове представництво «Хюндай Мотор Україна». Новий автоцентр пропонує клієнтам весь спектр послуг: продаж автомобілів усього модельного ряду «Hyundai», гарантійне та сервісне обслуговування (в тому числі кузовно-малярні роботи), продаж запчастин та комплектуючих для своїх «залізних коней».


ПАТ «Львів-Авто» в новому автоцентрі здійснюватиме гарантійне та сервісне обслуговування. Реалізацію автомобілів у новому автоцентрі здійснює компанія «Богдан-Авто Львів», що раніше провадила свою діяльність у Львові, на вул. Богданівській, 15. 

Сервісний центр «Львів-Авто» пропонує свої послуги за найвигіднішими цінами. Ще однією перевагою сервісного центру «Львів-Авто» є можливість перебування клієнта поруч зі своїм авто під час проведення робіт: спостерігати за роботою майстрів, отримувати пояснення щодо дій, а також інформацію про загальний стан автомобіля.

Для майбутніх покупців автомобілів «Богдан-Авто Львів» на постійній основі діє акція, яка передбачає доукомплектацію автомобіля на суму від 2 до 4 тисяч гривень в залежності від обраного автомобіля.

Автоцентр «Hyundai» на Городоцькій: м. Львів, вул. Городоцька, 282А, телефон (032) 295-22-33, сервісний центр (032) 295-22-55.

  Діючі акції
  16.01.2015
  Знижка 20% на послуги з заміни чапчастин
  Заміна запчастин зі знижкою 20% за послуги за умови придбання запасних частин в сервісному центрі ПАТ "Львів-Авто"
  21.05.2014
  HYUNDAI: вигідне обслуговування для негарантійних автомобілів
  Проста арифметика: 4 л оливи + 3 фільтри + роботи = 695 грн..